Ferrari 488 i F430

Jeśli nie mieliście co robić w sobotę 16 września i dodatkowo jesteście miłośnikami motoryzacji ew. też kawy to z pewnością nie mogło was zabraknąć pod budynkiem Warsaw Spire. Odbyło się tam cykliczne spotkanie pod tytułem Kawa i Samochody (z angielskiego Cars & Coffee) tym razem pod patronatem DaftCafe. Około godziny 10:00 rozpoczął się cały event, w pierwszej kolejności zajechali na miejsce sponsorzy ale również nadgorliwi goście, tacy jak na przykład my. Stopniowo z kolejnymi kwadransami plac Europejski zapełniał się w co raz więcej egzotycznych samochodów. Ale co ja będę pisał zapraszam do obejrzenia relacji na żywo (polecam oglądać ją na telefonie, ponieważ była mała wpadka techniczna i relacja niestety na komputerze wyświetla się bokiem, smartfon nie obrócił ekranu mimo że kręciliśmy w poziomie).

Żeby nie było że się leniliśmy po relacji napiliśmy się kawki, zjedliśmy croissanta i wzięliśmy się za robienie zdjęć tym wszystkim cudeńkom. Pozwolę sobie wyróżnić dwie perełki które w mojej ocenie najbardziej się tam wyróżniały..

Pierwsze w Polsce Ferrari 812 Superfast przywiezione przez dilera Ferrari Warszawa

Ferrari 812 Superfast

Drugą perełką był Lamborghini Huracan LP640-4 Performante

Lamborghini Huracan LP640-4 Performante

Jeśli chodzi o sponsorowane stoiska, to najwięcej aut przywiózł ze sobą salon Porsche InterAuto Polska który jest dealerem m.in Porsche, Lamborghini, Bentleya oraz VW i Audi. Wsród ich aut można było obejrzeć z bliska model Audi SQ7, Bentley’a Bentayga, Porsche 911 w dwóch odmianach oraz nowego VW Arteona którym można było się przejechać. Relację z przejażdżki tym nowym 4 drzwiowym coupe mogliście oglądać na żywo na naszym FB, jeśli nie widzieliście to zapraszam bo trochę wypytaliśmy handlowca który z nami jechał..

Również Lexus miał tam kilka swoich aut m.in nowe luksusowe coupe czyli model LC500H, które nie da się ukryć przyciąga uwagę. Nowoczesny design, hybrydowa technologia oraz cały ten przepych widoczny zarówno na zewnątrz jak i w środku.. Pełnoprawny konkurent dla pozostałych zawodników klasy premium..

Lexus LC500H

Jeśli chodzi o włoską delegację, zdecydowanie była tam górą.. mnogość Ferrari 458 Italia, 488 GTB, F430, F12 a nawet jedno o ile się nie mylę Ferrari 328..

Pojawiło się tam też wiele innych ciekawych aut, egzotyków, projektów i klasyków. Tutaj już grupowo je wstawię bo jak bym tak się rozwodził nad każdą marką to byście do nocy tego nie doczytali..

Z pewnością będziemy chętnie pojawiać się na kolejnych takich wydarzeniach, z naszym aparatem i relacją na żywo. Wrażenia są niezapomniane, poznaje się dużo ludzi zarówno z branży jak można powiedzieć fanów. Do tego te wszystkie piękne samochody o których marzymy codziennie.. Polecam i do zobaczenia na następnych edycjach Cars & Coffee!

Cars & Coffee

One thought to “Cars & Coffee 16 września 2017 czyli spotkanie miłośników samochodów i kawy”

  • Piotrek

    Pozdrowienia, mijaliśmy się na miejscu.. btw. super fotki!

    Odpowiedz

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *