Subaru Viziv Performance STi Concept 1

Targi Tokyo Auto Salon ociekają wręcz nowościami i wizjami nowych modeli. Subaru odsłonił model koncepcyjny Viziv Performance STI, wygląda znajomo? Dla fanów marki z pewnością! Ostre linie, agresywne spoilery, duża ilość Subaru Viziv Performance STi Concept 2wlotów powietrza, dynamiczny wzór felg i cztery końcówki układu wydechowego to wszystko sprawia wrażenie że jest to pewnego rodzaju wizja jak może wyglądać nowy model WRX STi.

Dolny spoiler głęboko wchodzący w zderzak uzupełnia ostre linie schodzące z nadkoli. Duża ilość wlotów powietrza po bokach oraz w centralnej części zderzaka według projektanta Subaru, ma za zadanie poprawiać chłodzenie i aerodynamikę. Boczne panele zderzaka z logo STI są przyjemnym powrotem do klasycznych modeli Imprezy STI. Po Subaru Viziv Performance STi Concept 3bokach auto posiada oczywiście sportowe dokładki progowe. Z tyłu również znajdziemy niewielki splitery do prowadzenia strugi powietrza wokół nadwozia. Masywne skrzydło w stylu nowego Civic’a Type-R nie sposób pominąć.

Na razie jest to jedynie model koncepcyjny ale jeśli zbliżoną linię nadwozia połączyć z 2.5L Boxerem i nową skrzynią dwusprzęgłową to może być idealna recepta na podebranie klientów liderom rynku sportowych sedanów.

Fot. Subaru Press

One thought to “Subaru Viziv Performance STi Concept, wizja nowej Imprezy?”

  • Piotr

    Wygląda całkiem nieźle!

    Odpowiedz

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *